Пошук
Панель користувача
Авторизація на сайті
mnvk-vyshgorod.at.ua можлива лише через акаунт uID
Вхід на сайт
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 18
Календак подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про МНВК

Серед навчальних закладів м.Вишгорода ,що значно розширює можливості учнів у виборі власної освітньої сфери діяльності та майбутньої професії, є МНВК – навчально-виробничий комбінат. Співпраця шкіл міста та району з МНВК сприяє найповнішій реалізації принципу особистісно- орієнтованого навчання.

Вишгородський міжшкільний навчально-виробничий комбінат був створений рішенням районної ради у 1977 році. За весь період існування в  закладі пройшли професійну  і допрофесійну підготовку 9258 старшокласників. На підприємствах міст Вишгорода, Києва та району трудиться біля 2,3 тисяч випускників МНВК за спеціальностями: автослюсар, водій категорії «А»,«В»,»С»,»Д»,»Е», оператор ПК, швачка, продавець продовольчих товарів, будівельник, секретар керівника та ряду інших.

Міжшкільний навчально-виробничий комбінат згідно з рішенням Вишгородської районної ради на створеній спільними зусиллями виробничих підрозділів тресту «Південатоменергобудтранс» повинен був готувати робітничі кадри, у яких була потреба на ринку праці міста та району. Була створена матеріально-технічна база для підготовки слюсарів – гідромонтажників, операторів зв’язку, продавців продовольчих та промислових товарів, швачок-мотористок, автослюсарів, водіїв категорії «В»»С».

У 1979 році відбувся перший випуск: разом з атестатом про середню освіту юнаки і дівчата отримали свідоцтва про присвоєння їм певної професійної кваліфікації. Значна частина з них залишилася працювати на підприємствах міста Вишгорода.

З вересня 1979 року Вишгородський міжшкільний навчально-виробничий комбінат очолив Дворяк Петро Васильович, педагог за покликанням, відмінник  освіти, досвідчений керівник, за плечима у якого був значний досвід керівної роботи на посадах директора школи, інспектора районного та обласного відділів освіти, завідувача Вишгородським районним  відділом освіти . Під керівництвом Дворяка П.В. було проведено реконструкцію та добудову навчального закладу, обладнано комп’ютерні  класи, кабінети торгівлі, автосправи, швейної справи. За короткий час міжшкільний навчально-виробничий комбінат    значно виріс чисельно ( якщо у 1977 році навчалося в МНВК 150 учнів, то станом на 01.09. 2001 р. - 950 учнів) .

Перелік профілів професійної та допрофесійної підготовки у Вишгородському МНВК постійно переглядався, змінювався у відповідності з вимогами ринку праці регіону, запитами молоді на ту чи іншу професію. За період з 1977 по 2012 рр. у МНВК пройшли підготовку: автослюсарі -80 осіб, слюсарів-гідромонтажників -160, кухарів – 290, продавців продовольчих та промислових товарів – 1067 , швачок-мотористок -683, операторів зв’язку – 130, трактористів-машиністів – 131, плодоовочівників – 35, меліораторів – нівелірів – 30, будівельників – 40, операторів ПК -790, молодших медичних сестер по догляду за хворими - 75, перукарів - 43, 3150 учнів пройшли професійну підготовку за програмою « Водій категорії»В»»С»» і  217 учнів пройшли підготовку за програмою курсу «Секретар керівника».

З вересня 1996 року директором МНВК був призначений Федірко Микола Іванович, досвідчений виробничник-транспортник, педагог-психолог за освітою, якому не раз доводилося вирішувати непрості проблеми виробничої, фінансової діяльності. Під його керівництвом навчальний заклад отримав друге дихання і вистояв у складних економічних умовах перебудовного періоду. В числі  перших в області МНВК  розробив програму надання додаткових платних послуг населенню міста та регіону, що стало одним із джерел самофінансування, направленого на створення сучасної матеріально-технічної та навчальної бази МНВК. Сьогодні у закладі обладнано сучасні кабінети для навчання водіїв категорії «А»,«В»,»С»,»Е»,»Д», комп’ютерні класи, автодром та ін.

Заклад ліцензований Міністерством освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту, і згідно ліцензій має право видавати випускникам свідоцтво кваліфікованого робітника єдиного державного зразка України за фахом:

  • 8322.2  — водій автомобіля категорії «В», «С»;
  • 4115      — секретар керівника;
  • 4112      — оператор комп’ютерного набору;
  • 82632   — швачка.